Матеріали на сайті KOPOS KOLIN захищені авторським правом. Всі матеріали призначені для некомерційного використання. Умови застосовуються до всіх мовних версій веб-сайту.

Ми залишаємо за собою всі права.

Матеріали будуть доступні лише для некомерційного та особистого користування. Ви погоджуєтеся забезпечити збереження всіх авторських прав. Забороняється розповсюджувати, передавати, змінювати або додатково використовувати вміст цього Сайту.

Дозвіл на використання цього Сайту визначається цими умовами та іншими юридичними нормативами. Доступ та перегляд Сайту, Ви приймаєте Умови без заперечень.

Умови

Якщо ми не вказуємо інше, все, що знаходиться на Сайті, захищено авторським правом і має використовуватися відповідно до Умов, якщо інше не визначено KOPOS KOLIN

KOPOS KOLÍN докладає належних зусиль для збереження точної та актуальної інформації на Сайті. Тим не менш, KOPOS KOLIN як не надає жодних гарантій щодо точності і актуальності. Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або пропуски у змісті цього Сайту, які, незважаючи на всі зусилля, сталися.

Використання та перегляд веб-сайтів здійснюється на ваш власний ризик. KOPOS KOLÍN as та його працівники та, перш за все, адміністратори веб-сайтів не несуть відповідальності за будь-які прямі, випадкові, або непрямі збитки, які можуть виникнути в результаті використання цього сайту. Ми не несемо ніякої відповідальності і не відшкодовуємо збитків, які можуть виникнути через доступ до цього сайту, його використання або перегляду, або завантаження матеріалів, даних, тексту, зображень або відеокліпів з Сайту.

Ми не перевіряли детально всі посилання, пов'язані з нашим сайтом (особливо точки продажу наших компаній-партнерів і їхні веб-сайти), і не несемо відповідальності за вміст будь-яких інших сайтів, пов'язаних з цим сайтом. Посилання на ці сторінки, зовнішні або інші сайти використовуються на ваш власний ризик.

KOPOS KOLÍN може в будь-який час змінити ці Умови шляхом оновлення Умов надання послуг. Всі текстові редагування є обов'язковими для ознайомлення відвідувачів.